PREKIŲ PIRKIMAS

PIRKIMO TAISYKLĖS 

 1. Klientas turi būti pilnametis asmuo.
 2. Klientas užsakymą Elektroninėje parduotuvėje turi pateikti be registracijos.
 3. Klientas įsipareigoja pirkimo formoje pateikti tik teisingus ir išsamius duomenis. Klientas atsako už jų teisingumą. Pasikeitus pirkimo formoje nurodytiems duomenims, Klientas privalo nedelsdamas juos atnaujinti. 
 4. Klientas įsipareigoja sąžiningai ir teisingai naudotis internetine parduotuve, nekenkti jos darbui ar stabiliam veikimui. Klientui nesilaikant šio įsipareigojimo, Pardavėjas turi teisę be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) Kliento galimybę naudotis internetine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Kliento nuostolius.
 5. Klientas privalo sumokėti už užsisakytas Prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.
 6. Nepaisant pareigų, numatytų kituose Taisyklių punktuose, Klientas įsipareigoja, prieš pradėdamas naudoti Prekę (įskaitant jos surinkimą, montavimą ar pan.), apžiūrėti ją ir įsitikinti, kad gauta Prekė yra ta, kurią Klientas užsakė.
 7. Klientas privalo laikytis kitų šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

PREKIŲ PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

PRISTATYMAS

  1. Prekės Pirkėjui išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.
  2. Užsakytos prekės pristatomos per DPD kurjerius, pateikiant užsakymą pastabose nurodomas pristatymo adresas. Pristatymo terminas 2-5 d. d.
  3. Tuo atveju jei Pirkėjas pasirenka pristatymą į DPD Pickup terminalą, pateikiant užsakymą pastabose nurodomas pasirinktas DPD Pickup terminalas į kurį bus išsiunčiamos prekės. Pristatymo terminas 2-5 d. d.
  4. Nemokamas pristatymas perkant už 40,00 Eur ir daugiau
  5. Siuntų pristatymas į Neringą – 15 Eur. 
  6. Prekių į užsienį nepristatome.

GRĄŽINIMAS

 1. Visi elektroninėje parduotuvėje www.domanija.lt parduodamų prekių duomenys nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
  1. Parduotuvėje pavaizduoti prekių kiekiai nuotraukose ne visada susiję su prekės kaina – prekių gali būti pavaizduota daugiau nei vieno vieneto kaina.
  2. Matavimo vienetai nurodyti prekės aprašyme. 
  3. Prekių spalva, priklausomai nuo Kliento naudojamo monitoriaus, gali nežymiai skirtis. 
 1. Pagal LR įstatymus prekes Pirkėjas gali grąžinti per 14 d. nuo įsigijimo datos.
 2. Jei Pirkėjo grąžinama prekė atitinka visas grąžinimo taisykles, Pardavėjas sumokėtus pinigus per 14 darbo dienų perveda į Pirkėjo sąskaitą. Jei buvo pažeistos grąžinimo taisyklės, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ir atsiėmimo Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria el.paštu info@domanija.lt.
 3. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, Pirkėjas privalo nufotografuoti pažeistą pakuotę neatidaręs siuntos ir apie tai kuo skubiau, tačiau ne vėliau kaip per 3 dienas nuo siuntos gavimo informuoti Pardavėją elektroniniu paštu info@domanija.lt, persiųsdamas vaizdinę medžiagą.
 4. Nustačius siuntos prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas informuoja Pardavėją elektroniniu paštu info@domanija.lt. Laiške nurodomas užsakymo numeris, kreipimosi priežastis ir Pirkėjo kontaktinė informacija.
 5. Nustačius netinkamos kokybės prekių išsiuntimo faktą Pardavėjas apmoka gražinimo išlaidas ir išsiunčia užsakytas prekes iškart, kai tik gaunamos grąžinamos prekės.
 6. Atkreiptinas dėmesys, kad kokybiškos kosmetikos prekės nekeičiamos ir atgal nepriimamos – teisinis pagrindas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. Birželio 11 d. Nutarimas Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ ir Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.362 straipsnio 4 dalis. 
 7. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: 
  1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nebent pakuotė yra pažeista iki perdavimo Pirkėjui;
  2. prekė turi būti neatidaryta ir kitaip Pirkėjo nesugadinta;
  3. prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos

AUTORINĖS TEISĖS 

 1. UAB „Domanija“ garantuoja, kad turinys esantis internetinėje svetainėje www.domanija.lt (toliau Svetainė), nepažeidžia jokių tretiesiems asmenims priklausančių teisių.
 2. Visas tekstinis ir grafinis turinys, kuris yra svetainėje, yra UAB „Domanija“ ir / arba jos tiekėjų nuosavybė.
 3. Turinį iš Svetainės perspausdinti, kopijuoti ar atkurti bet kokia forma (įskaitant vertimą) galima tik gavus raštišką leidimą iš UAB „Domanija“.
 4. Kopijuojant medžiagą, gavus leidimą, iš Svetainės, nurodyti publikacijos šaltinį – Svetainę ir kitus informacijos šaltinius, kurie minimi turinyje. Jeigu medžiaga viešinama internete, būtina pridėti nuorodą į Svetainę.
 5. Naudojant informaciją ir su ja susijusius grafinius atvaizdus, kurie yra Svetainėje, būtina vadovautis šiais nurodymais:
 6.  Nurodyti, kad autorių teisės priklauso UAB „Domanija“ arba jos tiekėjams, partneriams.
 7. Svetainėje esantis turinys ir su juo susiję grafiniai vaizdai gali būti naudojami tik informaciniais, nekomerciniais ir asmeniniais tikslais.
 8. Svetainės grafiniai vaizdai negali būti naudojami atskirai, be šalia jų esančio teksto.
 9. Ant svetainės grafinių vaizdų negali būti pridedama papildomų elementų.