Kolekciniai namų kvapai

Rosso nobile

ROSSO NOBILE - kvapas, kuris užpildo Jūsų namus surinktų puikiausių vyno rūšių esencijų aromatais.

Rosso nobile
Rosso nobile

Apelsinų natas išryškina žibuoklių, magnolijų, slyvų, braškių ir aviečių gėlininių-vaisinių kvapų derinys. Truputis subrendusios medienos ir lengvos beržo natos atkuria taninų aromatą.

Rosso nobile dekanteris
Rosso nobile dekanteris

Aromatas Rosso Nobile priklauso Dr. Vranjes Collection Parfume serijai. Šis kvapas užpildys jūsų namus originaliu vynais dvelkiančiu aromatu.


OUD NOBILE

Savo 30 metų darbo su šiuo prabangios ir taurios medienos aromatu Dr. Vranjes įprasmino pristatydamas jums naują aromatą  Oud Nobile (Taurusis agarmedis); šis aromatas yra tarytum tiltas, susiejantis Rytus ir Vakarus. Agarmedžio aromatas yra populiarus išskirtinai tik tarp retų esencijų žinovų. Jo kvapai laikomi tikru lobiu, skirtu tik mažam išrinktųjų ratui ir ypatingoms progoms.

Oud nobile
Oud nobile

Surastos pačios aukščiausios kokybės 4 skirtingos agarmedžio esencijos susilieja į gaivų bergamotės ir elegantišką nerolio (karčiųjų apelsinmedžių žiedų) aromatą ir taip gimsta naujausias didi...


Milano

MILANO – namų kvapas, įkūnijantis jausmingumo sprogimą.
Intensyvios pačiulio natas, atgaivintos pipirais, kedru ir sandalmedžiu, suteikia energijos gyvenamosioms erdvėms.

Milano
Milano

Milanas, kosmopolitinis ir centrinės Europos miestas, yra Italijos jungtis su visu pasauliu. Jo prestižas grindžiamas mada, menu ir dizainu. Būtent Milano miestui maestro Paolo Vranjes nusprendė...


Maserati

Unikalus aromatas, kuriam tiesiog lemta tapti meistriškumo simboliu.
Tipiškas „Duomo“ formos aromatų buteliukas, kurį sukurti įkvėpė Florencijoje esančios Santa Maria del Fiore bazilikos kupolas, nudažytas ypatinga Maserati Blue mėlyna spalva, o sidabro spalvos etiketės pagamintos panaudojant prestižinę reljefinę šilkografiją, kad atspindėtų prabangią Maserati automobilių vidaus apdailą.
Vien tik pati elegantiškai suvyniota dėžutė yra prabangus dėklas, kuriame patalpintas šis retas itališko stiliaus ir meistriškumo pavyzdys.

Maserati
Maserati

Elegantiškas ir kerintis aromatas, kuris pradžioje atsiskleidžia žalumos ir citrusinių vaisių natomis bei palaipsniui pereina į centrinį aromatą, kurį sukuria labai originalus japoninio lauren...


BELLINI

Gaivus, kibirkščiuojantis namų kvapas, kurį sukurti įkvėpė paties žymiausio itališko kokteilio spalva ir ingredientai.

BELLINI
BELLINI

Sukurti saldžias Bellini namų kvapo natas  įkvėpė vieno iš žymiausių pasaulyje kokteilių gaivus, vaisinis aromatas. Nors iš pradžių šiuo kokteiliu pradėta mėgautis gražiojoje Venecijos lagūnos p...


GIARDINO DI BOBOLI

GIARDINO DI BOBOLI - senų rožių ir žalių samanų užuomina, sustiprinta jazmino gėlių, gaivaus laukinių mėtų ir kipariso medžių aromatų, apgaubia intensyvų šio kvapo charakterį.

Giardino di boboli
Giardino di boboli

Gaivus ir energingas citrinmedžio ir apelsinmedžio žiedų aromatų derinys apjungia žalias Italijos sodų uosių ir sviesmedžių kvapų natas. Iš jazmino natų išsiskiria senosios rožės dvelksmas, kurį...


Calvado's

Šis prabangus elito vertinamas gėrimas įkvėpė Dr. Vranjes sukurti kvapą iš grynų obuolių esencijų.

Calvado's
Calvado's

Itin grynos obuolių esencijos ir ąžuolų giraitės taninų aromatinės natos, kurias sušvelnina gaivūs gėlių kvapai. Šis aromatas – tikras ritualas žinovams.

Calvado's taurė
Calvado's taurė

Šis prabangus gėrimas, vertinamas elito ekspertų, įkvėpė Dr. Vranjes sukurti šį kvapą, maišant gryniausias obuolių esencijas su aromatingomis ąžuolo tanino užuominomis ir šviežių gėlių kvapais.


ALBERO DI NATALE

ALBERO DI NATALE
ALBERO DI NATALE

Gaivios natos prisotintos muskuso atžalyno kvapų, kurie susimaišo su švaraus ir gaivaus oro kvapais ir užbaigiami sakingomis eglės kankorėžių ir balzaminėmis pušų natomis.